Тема Маріуполя, його облоги та долі людей, які її пережили, лунає з театральної сцени у Нью-Йорку. Американська режисерка українського походження Вірляна Ткач, представила мешканцям міста новий проєкт "Маріуполь. Щоденники війни та дерево життя".
Акторка і волонтерка ГО “Світанок” Анастасія Панченко просить театр Лінкольн-центру у Нью-Йорку розповідати своїм глядачам про воєнні злочини Росії проти України й української культури, а не тільки пропагувати п’єси російських авторів.
Майже 25 років у шоубізнесі та близько $1 млн донатів для України, завдяки концертам у США.
З початком повномасштабного вторгнення замість міфу про "українців, які переслідують євреїв", з’явився "український президент-єврей переслідує християн", завдяки якому вдалося на декілька місяців затримати військову допомогу США. Детальніше в сюжеті Наталії Чурікової.
Українські страви та вишиванки. Україну вперше представили на Дні біженця у Фінексі, штат Аризона. Матеріали надала Ольга Бондаренко
Вуличні танці цього року вперше будуть представлені на Олімпіаді. Брейкінг, або брейк-данс, цього літа дебютує на іграх в Парижі. За золото готується позмагатися і B-girl Kate із Харкова.
Вечір гумору – дешевше, ніж психотерапевт, а, можливо, і дієвіший – стендапер Антон Тимошенко про цілющу силу сміху під час війни.
У Львові відбулося прощання з бойовою медикинею Іриною Цибух, яка загинула під час ротації на Харківському напрямку.
Більше
Підписка
No media source currently available