Група американських пластичних хірургів вже кілька разів відвідувала Україну, де провела унікальні операції відновлення обличчя. Там вони познайомилися з молодими українськими хірургами, для яких організували обмін досвідом у Сполучених Штатах.
Президентська кампанія 2024 у США вперше зазнає впливу штучного інтелекту — кажуть експерти.
Скіп Різо, американський клінічний психолог та науковець в інституті креативних технологій Університету Південної Каліфорнії — один із розробників ефективної психотерапії для боротьби з ПТСР серед американських ветеранів.
Традиційні писанки, більш модернові яйця-мотанки та живописні мальованки, розмальовані петриківським розписом – в Yale University провели перший майстер-клас українського писанкарства.
FPV-дрони виявилися ефективною зброєю на полі бою у 21 сторіччі, особливо в умовах дефіциту артилерійських снарядів. Існує чимало курсів підготовки операторів таких дронів, але у Києві запрацювала особлива школа, створена на базі третьої штурмової бригади.
З початку повномасштабного вторгнення російські сили зруйнували 200 та пошкодили ще 400 українських бібліотек. Такі дані наводить Міністерство культури та інформаційної політики.
“Росіяни часто маніпулюють ризиками і виносять це на міжнародну арену”, – коментує дослідниця атомної енергетики Гарвардського університету останні атаки безпілотників по ЗАЕС та екстрене закрите засідання Ради керуючих МАГАТЕ 11 квітня.
Королівський флот Великої Британії передає до ВМС України два протимінні кораблі «Черкаси» і «Чернігів». Богдан Цюпин побував на британській військово-морській базі Портсмут, де їх представили на огляд пресі.
Гра “Майнсолт” стала частиною відомої комп'ютерної гри “Майнкрафт”. Лише за перший тиждень гра допомогла зібрати понад 100 тисяч доларів на допомогу Україні. Акторка Кетрін Віннік - героїня нової гри.
43-річна Оксана Матвіїшина – висококваліфікована і цілеспрямована учителька із Києва. Коли Росія вторглася в Україну, вона була в Угорщині разом із дітьми на відпочинку.
Російські політтехнологи та інтернет-тролі розгорнули кампанію із дискредитації України, аби зупинити ухвалення Конгресом США допомоги Києву.
Один з наративів російської пропаганди, який Кремль намагався використати для виправдання агресії проти України, був так званий “захист російськомовного населення, насамперед на сході України”.
Більше
Підписка
No media source currently available