Місія – не лише рятувати спадщину, а й показати світу багатство української культури. Білоруська етнографиня Воля Дземка колекціонує та реставрує український автентичний одяг.
Як брейк-данс, вуличний танець 1970-80-х років, створений чорношкірими та латиноамериканськими дітьми в Бронксі, перетворився на глобальний феномен і завоював місце на літніх Олімпійських іграх 2024 року? Що означає для субкультури стати мейнстрімом?
У Конгресі США презентували 14 історій дітей віком від 8-ми до 17-ти років, які пережили окупацію, обстріли та втрату рідних в таких містах як Маріуполь, Ірпінь, Харків та інші. Виставка «Щоденники війни» складається із щоденників та малюнків дітей які задокументували російську війну.
Тема Маріуполя, його облоги та долі людей, які її пережили, лунає з театральної сцени у Нью-Йорку. Американська режисерка українського походження Вірляна Ткач, представила мешканцям міста новий проєкт "Маріуполь. Щоденники війни та дерево життя".
Акторка і волонтерка ГО “Світанок” Анастасія Панченко просить театр Лінкольн-центру у Нью-Йорку розповідати своїм глядачам про воєнні злочини Росії проти України й української культури, а не тільки пропагувати п’єси російських авторів.
Майже 25 років у шоубізнесі та близько $1 млн донатів для України, завдяки концертам у США.
З початком повномасштабного вторгнення замість міфу про "українців, які переслідують євреїв", з’явився "український президент-єврей переслідує християн", завдяки якому вдалося на декілька місяців затримати військову допомогу США. Детальніше в сюжеті Наталії Чурікової.
Українські страви та вишиванки. Україну вперше представили на Дні біженця у Фінексі, штат Аризона. Матеріали надала Ольга Бондаренко
Вуличні танці цього року вперше будуть представлені на Олімпіаді. Брейкінг, або брейк-данс, цього літа дебютує на іграх в Парижі. За золото готується позмагатися і B-girl Kate із Харкова.
Більше
Підписка
No media source currently available