До дня незалежності України у Вашингтоні облаштували виставку, яка нагадує американцям по війну та злочини росіян. ЇЇ ініціював 20-річний студент з Університету Джорджа Вашингтона. На події побували Ірина Шинкаренко В'ячеслав Філюшкін.
“Героям Слава. І усім, хто страждав і страждає за цю незалежність”, - до привітань до Дня Незалежності України долучилися знаменитості у США.
Американські волонтери “Корпусу миру”, які жили в Україні, видали книгу українських рецептів “Бабусина кухня”. Кошти від продажу надсилають на допомогу Києву. У книзі - не лише рецепти, а й спогади про життя в українських містечках і селах.
Кілька танцювальних суддів з Росії вперше з початку повномасштабного вторгнення були запрошені та взяли участь у суддівстві престижного американського змагання з бальних танців Empire Open Dance Festival у Нью-Джерсі.
Український Оркестр Свободи — культурний проєкт, який з’явився у відповідь на вторгнення Росії в Україну. 75 музикантів, серед яких вимушені митці-переселенці з України, на чолі з диригенткою Кері-Лінн Вілсон, завершують третє світове турне.
Гроші на потреби військових України збирає у США гурт ТНМК під час туру організованому MoLoKo та благодійним фондом Liberty Ukraine. Вокаліст Фоззі розповів Голосу Америки про новий проєкт для українців за кордоном.
Місія – не лише рятувати спадщину, а й показати світу багатство української культури. Білоруська етнографиня Воля Дземка колекціонує та реставрує український автентичний одяг.
Як брейк-данс, вуличний танець 1970-80-х років, створений чорношкірими та латиноамериканськими дітьми в Бронксі, перетворився на глобальний феномен і завоював місце на літніх Олімпійських іграх 2024 року? Що означає для субкультури стати мейнстрімом?
Більше
Підписка
No media source currently available