У Сполучених штатах пройшли попередні покази першого художнього фільму про повномасштабне вторгнення – «Буча».
Під час Українського тижня у Вашингтоні презентували фотовиставку про понівечені російськими обстрілами храми України.
З України цього року на молитовний сніданок у Конгресі приїхала група депутатів. Також серію зустрічей в рамках Українського тижня у Вашингтоні з впливовими в Америці релігійними та громадськими організаціями проводять представники українських церков, капелани та ветерани.
Кожного дня у бельгійському містечку Шарлеруа поблизу Брюсселя триває молитва за Україну. Таку традицію започаткував у лютому 2022 бельгійський священник українського походження Михайло Димид. Його 26-річний син Артем Димид віддав життя, захищаючи Україну.
"Це унікальна можливість, але й велика відповідальність. Тому страшно, багато роботи попереду. Але все буде добре, ми готові". Режисер фільму "20 днів у Маріуполі" Мстислав Чернов розповів, як відреагував на новину, що його стрічка - серед претендентів на нагороду "Оскар".
Відомий український піаніст Павло Гінтов, який живе у Нью-Йорку, зібрав на благодійний концерт української класичної музики тих, хто хоче допомогти Україні, і тих, кого цікавить культура людей, які вже майже десять років чинять опір російській агресії.
Цього року серед претендентів на нагороду “Оскар” в категорії "Найкращий документальний фільм" є і стрічка “20 днів у Маріуполі” українського документаліста, лауреата Пулітцерівської премії Мстислава Чернова.
Андрій Парех, американський оператор-постановник та режисер українського походження, який був номінований на нагороду Еммі, нагадує світу про війну в Україні.
Більше
Підписка
No media source currently available