Винахідник з України розробив та виводить на американський ринок цифрові ідентифікаційні жетони для тварин.
Український голос на сцені Нью-Йорка. Інтерв’ю з оперним співаком Олександром Цимбалюком - про особливість сцени Метрополітен Опери у Нью-Йорку, як він прокладав до неї шлях, і наскільки зменшились зарплати оперних співаків через пандемію.
Ресторан української кухні та історії у Чикаго створив місцевий офтальмолог українського походження. Тут не лише можна смачно поїсти, а й вивчити історію України. Подивіться, що він зібрав у своєму закладі, якими варениками годує американців та як придумав готувати банош з грибами з України.
180 мільярдів доларів – у таку суму оцінюють ринок медичних апаратів, засобів та імплантів США. Свою частку на цьому ринку активно завойовує заснована в Одесі компанія друку людських органів. Українці обіцяють вже незабаром розпочати друкувати каркаси людських кісток в американських лікарнях. У чому
Змінити світ на користь людства - мета українського програміста, компанію якого оцінили у мільярд доларів. People.ai має офіси у Сан-Франциско, Торонто, Празі та Києві і розробляє програмне забезпечення на основі штучного інтелекту, що допомагає корпораціям оптимізувати продаж та інші процеси.
Як українці популяризують європейський футбол у США: розповідаємо про дитячу футбольну академію у Чикаго, засновану вихідцями з України. Там побувала Ірина Соломко, а разом з нею до академії завітали зірки Динамо Київ Олексій Михайличенко та Анатолій Дем’яненко.
Мешканці Філадельфії, вихідці з України та інших країн пост радянського простору, ходять за юридичними порадами до Антона Камінскі. Як ніхто інший, українець розуміє особливий менталітет своїх клієнтів. Чому він змінив професію фінансиста на адвоката, скільки коштують його послуги, та з якими пробле
Чай з карпатських трав, тістечка за європейськими рецептами, можна спробувати в українській кав’ярні у Колорадо. Її власник, колишній львів’янин, не побоявся пандемії аби створити бізнес. Що було найскладніше, і чому навіть високі вимоги мінохорони здоров’я США можна легко задовольнити.
Як швидко отримати корисну інформацію з YouTube, не переглядаючи повністю відео. Чи як визначити, чи варто його взагалі відкривати? Відповідь на це знайшла команда українського стартапу Юпост. Двоє засновників, які живуть у Лос-Анджелесі, розповіли нам, як вони перетворюють відео у статті, і заразом
Більше
Підписка
No media source currently available