Українці й кримські татари: кістка поперек горла Росії з її міфом про сакральне значення Криму. Про це заявила Еміне Джапарова, перша заступниця міністра закордонних справ України.
Найбільший у світі прапор України розгорнули в Бостоні, США. Його довжина 60 м, ширина – 40 м, а вага понад 200 кг. Понад 500 людей взяли участь у подій, організованій Українським Культурним Центром Нової Англії.
Українці у Нью-Джерсі підняли прапор до Дня Незалежності України. Відео Вже майже 50 років поспіль в останні тижні серпня тисячі українців з’їжджаються на південне узбережжя штату Нью-Джерсі на тиждень України.
Олімпійські призери, голлівудські актори та титуловані співаки - як відомі українці у США використовують український прапор за тисячі кілометрів від дому? Дізнавалася Іванна Підборська.
Цього тижня до американських вишів повертаються студенти. Серед новоприбулих буде і 42 українця, які вступили у найбільш престижні американські коледжі за допомогою благодійної організації Ukraine Global Scholars.
Американці перетворили вулицю біля російського посольства у Вашингтоні на жовто-блакитну. Від початку повномасштабної війни в Україні сусіди-американці ведуть свою маленьку боротьбу з представниками держави-агресора.
Благодійна організація «Соняшник миру» у Бостоні була заснована після Євромайдану українською тенісисткою Катериною Малаховою. Зусилля волонтерів, зокрема, зосереджені на забезпеченні тактичною медициною українських військових.
Голос Америки поспілкувався із українцем Андрієм Алєксєєвичем, розробником програмного забезпечення, який три роки живе на Мауї.
"Вогонь був дуже близько", каже українка Вікторія Галан, яка живе на гавайському острові Мауї. Після пожежі вона волонтерила в одному з притулків. В інтерв'ю Юлії Ярмоленко вона розповіла про те, як починалася стихія і які її наслідки.
У Лос-Анджелесі з'явився перший ресторан української кухні. Заклад під назвою “Mom please” (Мамо, будь ласка) відкрила сім'я підприємців з Маріуполя, які перебрались в Лос-Анджелес після початку війни. Заклад уже став центром зібрання української громади.
Дослідники Чорнобиля допомагають повернути до життя “зону відчуження” у Фукусімі. 2013-ого, через два роки після аварії на японській атомній станції, університет Фукусіми запросив на роботу українських науковців. Українці допомагають відновитися постраждалим територіям.
Більше
Підписка
No media source currently available