Американські волонтери “Корпусу миру”, які жили в Україні, видали книгу українських рецептів “Бабусина кухня”. Кошти від продажу надсилають на допомогу Києву. У книзі - не лише рецепти, а й спогади про життя в українських містечках і селах.
Кілька танцювальних суддів з Росії вперше з початку повномасштабного вторгнення були запрошені та взяли участь у суддівстві престижного американського змагання з бальних танців Empire Open Dance Festival у Нью-Джерсі.
Український Оркестр Свободи — культурний проєкт, який з’явився у відповідь на вторгнення Росії в Україну. 75 музикантів, серед яких вимушені митці-переселенці з України, на чолі з диригенткою Кері-Лінн Вілсон, завершують третє світове турне.
Гроші на потреби військових України збирає у США гурт ТНМК під час туру організованому MoLoKo та благодійним фондом Liberty Ukraine. Вокаліст Фоззі розповів Голосу Америки про новий проєкт для українців за кордоном.
Місія – не лише рятувати спадщину, а й показати світу багатство української культури. Білоруська етнографиня Воля Дземка колекціонує та реставрує український автентичний одяг.
Як брейк-данс, вуличний танець 1970-80-х років, створений чорношкірими та латиноамериканськими дітьми в Бронксі, перетворився на глобальний феномен і завоював місце на літніх Олімпійських іграх 2024 року? Що означає для субкультури стати мейнстрімом?
У Конгресі США презентували 14 історій дітей віком від 8-ми до 17-ти років, які пережили окупацію, обстріли та втрату рідних в таких містах як Маріуполь, Ірпінь, Харків та інші. Виставка «Щоденники війни» складається із щоденників та малюнків дітей які задокументували російську війну.
Тема Маріуполя, його облоги та долі людей, які її пережили, лунає з театральної сцени у Нью-Йорку. Американська режисерка українського походження Вірляна Ткач, представила мешканцям міста новий проєкт "Маріуполь. Щоденники війни та дерево життя".
Більше
Підписка
No media source currently available