Президентські перегони у Сполучених Штатах продовжують набирати обертів. Нині голосує Невада.
Результати перших двох внутрішньопартійних виборів серед кандидатів на посаду президента США від Демократичної партії, в Айові та Нью-Гемпширі, не лише не визначили чікого лідера, а й глибше розкололи помірковане крило партії. Без однозначного фаворита зростають шанси кандидата, чиє прізвище ще не з
В штаті Нью-Гемпшир відбулись другі за ліком внутрішньопартійні вибори демократів. Перше місце здобув Берні Сандерс, водночас інший "важковаговик" перегонів - колишній віцепрезидент Джо Байден посів п'яте місце, а отже не здобув жодного делегата.
Маленький штат – великі політичні амбіції. Чому кандидати у президенти витрачають час і ресурси, аби сподобатися айовцям?
Традиційно президентські дебати в США проходять в університетських містечках. Причини, в основному, практичні - університети, як правило, оснащені просторими аудиторіями, місцями для паркування та медіа-центрами.
Виборча кампанія у США набирає обертів. Сьогодні у штаті Нью-Гемпшир проходять так звані праймеріз, попередні вибори. Це другі внутрішньопартійні вибори після Айови.
Зараз у США проходять перші внутрішньопартійні вибори, так звані праймеріз після кокусу в Айові минулого тижня. Таким чином у США вирішують, хто братиме участь у загальних президентських виборах
Більше
Підписка
No media source currently available