У столиці США закликали захистити українських дітей, яких вбиває Росія. Біля монументу Вашингтона активісти виклали 600 іграшкових ведмедиків. Вони символізують дітей, які загинули внаслідок війни Росії проти України.
Полонені з гепатитом, туберкульозом і пораненнями - в одній камері. Морпіх Юліан Пилипей розповів про умови в російському полоні, де провів майже 2,5 роки. Додому він повернувся під час обміну 13 вересня. В Росії на нього завели кримінальні справи, звинувачували зокрема і в роботі на ЦРУ.
У США опублікували комікс «Тінь Сталіна: Історія містера Джонса», заснований на фільмі «Ціна правди».
На тлі повідомлень про застосування Україною британських ракет Storm Shadow по цілях в РФ, у Великій Британії тривають дискусії щодо певних аспектів допомоги українцям.
За 1000 днів повномасштабної війни прокидатись від повітряних тривог стало буденністю для мільйонів українців. 32-річний Олег Решетняк та його дружина Анна вчать своїх трьох дітей реагувати на тривогу та ховатись в укриття.
Міністри закордонних справ Польщі, Німеччини, Франції, Британії, Італії та Іспанії оприлюднили заяву до тисячі днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну, у якій зобов'язались продовжити посилення військової, економічної та фінансової підтримки України....
Містечко Оріхів Запорізької області, що за 10 км від лінії фронту, через постійні обстріли перетворилося на руїни. Із 14 тисяч мешканців тепер залишилося близько 900. Серед них — подружжя Лисенків, яке опікується покинутими тваринами: 40-а котами й 17-ма собаками.
Понад 350 військових ЗСУ з найскладнішими ампутаціями отримали протези в Protez Foundation у штаті Міннесота, США. Загалом фонд, який заснували українські іммігранти, поставив українцям принаймні 750 протезів (кількість ветеранів зросла за час публікації матеріалу).
“Якщо я можу, як американець без українського коріння вивчити українську мову, то українці мають вивчити”, - американський блогер Зак Нельсон, який вільно говорить українською, зізнався, що повномасштабна війна допомогла йому зрозуміти, чому важливо переходити з російської на українську.
Більше
Підписка
No media source currently available