Українські війська здійснюють контрнаступ, звільняючи українські території, завдяки, зокрема, перевазі в інноваційних військових технологіях. Мирослава Гонгазде відвідала виробничі та випробувальні потужності української військово-технічної промисловості в Україні та Польщі. Деталі — в її сюжеті.
Експерт з міжнародної безпеки нагадує: касетні боєприпаси створили у країнах НАТО протягом Холодної війни для протидії можливому нападу Москви. Нині ж така зброя може бути ефективною під час сучасного наступу Росії.
У Нью-Йорку та Вашингтоні презентували платформу “Наука в небезпеці”. Проект займається відновленням українських наукових інституцій та дослідницьких центрів, зруйнованих протягом війни.
У Чорному морі через війну могло загинути близько 50 тисяч дельфінів, ще сотні – зазнали травм, кажуть науковці єдиного неокупованого росіянами на чорноморському узбережжі національного парку “Тузлівські лимани”.
Завершилась основна сесія Національного мультимедійного тесту – іспиту, який вже другий рік поспіль заміняє зовнішнє незалежне оцінювання для випускників.
"Наслідки такої атаки насправді залежать від того, як вона прогресує. Скільки реакторів задіяно, скільки відпрацьованого ядерного палива зазнає впливу, чи порушені самі конструкції захисної оболонки чи ні", – Едвін Лайман, експерт з ядерної безпеки Союзу занепокоєних науковців США
Cвоїми висновками щодо походу Пригожина на Москву та реакцією на це Путіна й Лукашенка з Тетяною Ворожко поділився радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.
"ChatGPT — це не жива істота, сам по собі він не є небезпечним", — вважає професорка Каліфорнійського технологічного інституту Аніма Анандкумар, — "Від нас залежить, як використовувати його найвигідніше".
Більше
Підписка
No media source currently available