Робота фермерів у США тісно пов’язана з війною в Україні. Російська агресія, яка вплинула на українських фермерів та експорт зерна і сприяла глобальній продовольчій кризі, змінила також повсякдення життя американських фермерів.
США та Китай – перша та друга економіки світу, як видається, приречені на співпрацю. Однак різниця у світогляді – авторитаризм проти демократії – віддаляє країни не лише політично, але й економічно. Дивіться експлейнер від журналістки Голосу Америки Оксани Бедратенко.
"Було реалізовано активи низки російських банків – це, здається, Сбербанк і Промінвестбанк. Обсяг реалізації конкретно цих активів конкретно цих банків складав щось більше трьох мільярдів гривень. Це дійсно доволі успішна практика", – директор Прозорро.Продажі Сергій Бут
В Білому домі закликають Конгрес якомога швидше схвалити додаткове фінансування для України. Адже коштів на оборонну допомогу стає все менше, а ресурси на бюджетну та гуманітарну підтримку вичерпали повністю.
У ці дні у Вашингтоні перебуває українська делегація на чолі з першою віцепрезиденткою України та міністеркою економіки Юлією Свириденко.
Україна стала близьким військовим партнером Сполучених Штатів і активно інтегрується в європейські структури, а українська армія перетворилась на потужну силу, здатну дати відсіч Росії.
Війна ХАМАСу та Ізраїлю призвела то зупинки багатьох будівництв у країні - зокрема через нестачу працівників.
Українські зерносховища після атак російських дронів перетворюються на попелища – кажуть українські аграрії. У жовтні нападів ворожих безпілотників на ангари з зібраним врожаєм зазнавали не лише українські зерносховища поблизу портів, а й зернові потужності у Центральній Україні.
Більше
Підписка
No media source currently available