Понад 100 військових ЗСУ з найскладнішими ампутаціями отримали протези в Protez Foundation у штаті Міннесота, США. Ще 2 тисячі українців — у черзі. Організацію заснували українські іммігранти, об’єднавши фахівців зі США та України.
Українські та американські підприємці у США об’єднуються для взаємодопомоги. Спільнота в Нью-Йорку, заснована українським фігуристом Олексієм Білецьким, успішно діє вже рік.
“Олімпіада Геніїв” у США. Пів сотні вихованців Малої aкадемії наук представили Україну на найбільшому конкурсі проєктів екологічного спрямування у світі. Школярі повернулися зі США з 46-ма нагородами: 10 золотих медалей, 15 срібних, 9 бронзових, 11 почесних і 1 гранпрі.
Дві золоті нагороди до скарбниці української збірної на Іграх воїнів у Неваді додав Василь Барилюк, поранений ветеран ЗСУ. Він переміг у забігах на сто і двісті метрів.
Як воно: бути україномовним блогером у США? Голос Америки розпочинає підбірку історій українських блогерів, які живуть за океаном. Блогер Олег Балюк розповів, як заробляє на блозі й що вважає найбільшим недоліком цієї роботи. Дізнавалася Іванна Підборська.
Як воно: бути україномовним блогером у США? Блогер Зак Нельсон розповів, чи заробляє на блозі і що вважає найбільшим недоліком цієї роботи. Голос Америки продовжує підбірку історій українських блогерів, які живуть за океаном. З блогером розмовляла Іванна Підборська.
Як воно: бути україномовним блогером у США? Блогерка Анна Олицька розповіла, скільки заробляє і що вважає найбільшим недоліком цієї роботи. Голос Америки продовжує підбірку історій українських блогерів, які живуть за океаном. З блогеркою розмовляла Іванна Підборська.
Як воно: бути україномовним блогером у США? Блогерка Катя Бльостка, або Катерина Баррел, розповіла, скільки заробляє і що вважає найбільшим недоліком цієї роботи. Голос Америки розпочинає підбірку історій українських блогерів, які живуть за океаном. З блогеркою розмовляла Іванна Підборська.
Понад 30 тисяч доларів на допомогу Україні зібрали волонтери та власники невеличкого кафе у містечку Естес Парк у Колорадо. У цьому місті живе менше 6 тисяч людей, і знаходиться воно у серці Національного парку Рокі-Маунтін. Кафе 7 років тому відкрила емігрантка із України.
Дослідити геноми українців — таку мету перед собою поставив професор Оклендського університету Тарас Олексик.
Родина Сапарових, яка втратила увесь бізнес в рідному Маріуполі, започаткувала власну справу на новому місці. Вони відкрили пекарню у Хмельницькому. Про новий дім та бізнес дивіться у відео.
Більше
Підписка
No media source currently available