Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган висловив незгоду із критикою вимог Росії щодо повернення до Чорноморської зернової угоди, що дозволяла експорт українського збіжжя через заблоковані Росією українські чорноморські порти.
Чому саме Польща стала найгучнішим противником потрапляння українського збіжжя на власні ринки, наскільки це шкодить Україні і чи може Київ переконати Варшаву змінити свою позицію? Інтерв’ю із віце-прем'єр-міністеркою з європейської та євроатлантичної інтеграції України.
Зустріч президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана з президентом Росії Владіміром Путіним 4 вересня не принесла позитивних результатів у питанні відновлення Чорноморської зернової угоди, яка б дозволяла Україні експортувати своє збіжжя морем.
Росія пропонує Європі скраплений газ. Що з цього вийде та якою буде зима в Європі та Україні — інтерв'ю з експертом Олександром Харченком.
Росатом і надалі домінує у ланцюжку поставок ядерного палива. Компанії на заході й надалі продовжують зв’язки з цією корпорацією: якщо від російського палива країни відмовляються, позбутись ядерної залежності виявилось значно важче.
Російський рубль впав до найнижчої позначки з початку повномасштабного вторгнення. Тим часом, іноземним компаніям, які досі там працюють, стає все важче піти. Про це Оксані Бедратенко розповів Джеффрі Сонненфельд з Єльської школи менеджменту.
Банк Росії нині на позачерговому засіданні збільшив ключову ставку через падіння курсу рубля. У понеділок рубль впав нижче психологічної позначки – сто рублів за долар. Внаслідок дії регулятора курс дещо зріс.
Фактична морська блокада РФ й постійні удари по зерновій інфраструктурі України вже призвели до стрімкого зростання цін на харчі в усьому світі.
Більше
Підписка
No media source currently available