До 80 річниці депортації кримських татар у Лос-Анджелесі пройшли кримські дні. Твори мистецтва кримськотатарських художників, фотографії, та кінострічки присвячені депортації.
Група українських військових музикантів приїхали з туром до США, щоб подякувати американцям за підтримку у війні з Росією.
Харків’янин Ігор Дуняков майже рік готувався до того, щоб отримати роботу у всесвітньо відомому Сirque du Soleil у Лас-Вегасі. Сьогодні він відповідає за безпеку і життя артистів у шоу “КА” на вражаючій рухомій сцені висотою майже як 9-поверховий будинок.
Акція на підтримку бійців батальйону “Азов”, які протягом місяця тримали оборону в російському оточенні на заводі Азовсталь, пройшла в Нью-Йорку, Сіетлі, Чикаго та Вашингтоні.
Євробачення стало приводом об'єднатись для української громади Лос-Анджелеса.
У Нью-Йорку вшанували пам’ять Віктора Гурняка, пластуна та фотографа, який у 2014 добровільно пішов на фронт і загинув, захищаючи Україну. Сестра Віктора заснувала благодійну організацію Victory for U, аби допомагати його побратимам, які продовжують воювати.
Традиційні писанки, більш модернові яйця-мотанки та живописні мальованки, розмальовані петриківським розписом – в Yale University провели перший майстер-клас українського писанкарства.
Силу та стійкість українських жінок показує у своїх фотороботах Олександра Марігодова. Вона почала випускати журнал для американців, на сторінках якого розповідає історії успішних українок, які започаткували бізнес в еміграції, у США.
Майже півмільйона українських переселенців, за різними програмами, прийняли Сполучені Штати з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Один з найнагальніших викликів для українців — це розібратися зі складною системою охорони здоров’я та знайти роботу за спеціальністю.
Книги з таборів переміщених осіб минулого століття до найсучасніших видань. Американські сім'ї з українським корінням, а також сім’я переселенців з Маріуполя часів нинішньої війни показали Голосу Америки сотні книг, за якими вчаться читати їхні діти.
“Я просто закохався в Україну”, – колишній американський військовий Карл Андерсон безкоштовно прийняв у власному житлі у Вашингтоні вже 11 українців під час війни.
Більше
Підписка
No media source currently available