Як воно: бути україномовним блогером у США? Голос Америки розпочинає підбірку історій українських блогерів, які живуть за океаном. Блогер Олег Балюк розповів, як заробляє на блозі й що вважає найбільшим недоліком цієї роботи. Дізнавалася Іванна Підборська.
«Весь світ стоїть поруч з ними». Активісти різного походження прийшли на акцію солідарності з українцями 24 лютого в американському місті Сієтл.
Американський доброволець, у минулому - морський піхотинець армії США Купер Ендрюс вважав за честь воювати в Україні. І з фронту чоловік писав друзям, що хоча за паспортом не є українцем, хотів переплести свою долю з долею українського народу. Він загинув біля Бахмута у квітні 2023 року.
24 лютого у Нью-Йорку на головній площі міста Таймс Сквер розгорнули 20-метровий прапор України.
На другі роковини повномасштабного вторгнення РФ активісти із різних штатів прибули до столиці США, міста Вашингтон, щоб долучитись до спільного мітингу на підтримку України.
У серці нью-йоркського Вол-Стріт до другої річниці повномасштабного вторгнення підняли прапор України.
Не лише показати силу жінки, а й ширше познайомити американську аудиторію з сучасним українським мистецтвом - такою є мета виставки “Героїня” українських сучасних художниць в Нью-Йорку.
Як воно: бути україномовним блогером у США? Блогер Зак Нельсон розповів, чи заробляє на блозі і що вважає найбільшим недоліком цієї роботи. Голос Америки продовжує підбірку історій українських блогерів, які живуть за океаном. З блогером розмовляла Іванна Підборська.
“Мене 100 разів питали, що я думаю про Пушкіна за ці два роки, більше 100 разів. Але ніхто не питав мене про Тараса Шевченка чи Лесю Українку. Це небажання, нерозуміння взагалі, що українська література заслуговує бути присутньою у великих видавництвах, воно теж має свою традицію”.
Українська діаспора у США різними способами намагається посприяти тому, аби Конгрес підтримав пакет фінансової допомоги для України. Американці українського походження започаткували кампанію із телефонних дзвінків конгресменам та сенаторам, до якої намагаються залучати всіх небайдужих.
Як воно: бути україномовним блогером у США? Блогерка Анна Олицька розповіла, скільки заробляє і що вважає найбільшим недоліком цієї роботи. Голос Америки продовжує підбірку історій українських блогерів, які живуть за океаном. З блогеркою розмовляла Іванна Підборська.
Більше
Підписка
No media source currently available