Як воно: бути україномовним блогером у США? Блогерка Катя Бльостка, або Катерина Баррел, розповіла, скільки заробляє і що вважає найбільшим недоліком цієї роботи. Голос Америки розпочинає підбірку історій українських блогерів, які живуть за океаном. З блогеркою розмовляла Іванна Підборська.
Український фастфуд – Українська хата – не просто місце, де американці можуть поїсти смачні українські наїдки, а й ще познайомитися з культурою та традиціями.
Понад 30 тисяч доларів на допомогу Україні зібрали волонтери та власники невеличкого кафе у містечку Естес Парк у Колорадо. У цьому місті живе менше 6 тисяч людей, і знаходиться воно у серці Національного парку Рокі-Маунтін. Кафе 7 років тому відкрила емігрантка із України.
У Сполучених штатах пройшли попередні покази першого художнього фільму про повномасштабне вторгнення – «Буча».
Українські блогери у США. Як воно: вести блог українською на іншому континенті? Катя Бльостка, Анна Олицька, Олег Балюк та Зак Нельсон точно знають відповідь на це питання.
Харків’янка Лариса пережила російську окупацію й виїхала до США. Американські лікарі виявили у жінки другу стадію раку кишківника. На новому місці – попри онкологію – жінка допомагає збирати кошти для України.
Українські волонтери та музиканти заснували у Нью-Йорку конкурс української музики.
Під час Українського тижня у Вашингтоні презентували фотовиставку про понівечені російськими обстрілами храми України.
Максимально мобілізувати підтримку України у час, коли в Конгресі вирішується доля допомоги Україні, — таку мету ставили собі організатори Українського молитовного сніданку у Вашингтоні.
Відомий український піаніст Павло Гінтов, який живе у Нью-Йорку, зібрав на благодійний концерт української класичної музики тих, хто хоче допомогти Україні, і тих, кого цікавить культура людей, які вже майже десять років чинять опір російській агресії.
Більше
Підписка
No media source currently available