Завершилась основна сесія Національного мультимедійного тесту – іспиту, який вже другий рік поспіль заміняє зовнішнє незалежне оцінювання для випускників.
Допомогти Україні – за допомогою українських рецептів, вже понад рік намагається шеф-кухарка із Сан-Франциско Анна Волошина. Вона організовує благодійні вечірки української кухні та популяризує страви своєї батьківщини.
Активістки у Лос-Анджелесі взялися за місію показати сучасне українське мистецтво світу. Дві харків'янки заснували неприбуткову організацію Art territoryUA.
Михайло Туровський — народний художник України нещодавно відзначив своє 90-річчя у Нью-Йорку. Він виріс в українсько-єврейській родині й дитиною застав Другу світову війну в Києві.
Понад 800 волонтерів, інтенсивні заняття, екскурсії та розмовні клуби. Некомерційна організація у Вашингтоні допомагає біженцям з усього світу опанувати англійську.
Україна із початком війни входить до трійки країн, звідки походить найбільша кількість біженців – а саме, 5.7 мільйонів. З них більше мільйона переїхали до сусідньої Польщі. Хтось знайшов житло та роботу, а хтось досі живе у центрах для біженців. Один з таких у Варшаві бачила наша знімальна група.
За офіційними даними, з лютого 2022 року до США в’їхало понад 270 тисяч українців. З них, майже 130 тисяч були прийняті саме за програмою U4U, «Єдність заради України».
Митрополит Борис Ґудзяк є не лише очільником Української греко-католицької церкви у США, його називають "найпереконливішим захисником справи України в Сполучених Штатах, у Римі та по всій Європі".
Кавовий бізнес із козацьким іменем з'явився у каліфорнійському Сан-Дієго. Бренд "Мамай" заснували троє бізнесменів із Харкова, аби показати кавові таланти українців і дух свободи. Ароматами кави насолодилася Христина Шевченко.
Вперше з початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну, представники тюркомовних народів, а також представники трьох конфесій – християнства, іудаїзму та ісламу, які мешкають у США, разом відкрито виступили проти війни. Акція відбулась біля будинку посольства Росії у Вашингтоні.
До міжнародного дня дитини, на західному узбережжі Америки вийшли на протест українські громади - аби нагадати про викрадених українських дітей росіянами. Наші кореспонденти побували у двох найбільших містах штатів Вашингтон та Каліфорнії - Лос-Анджелесі та Сієтлі.
У Нью-Йорку організували показ автентичного українського вбрання. Волонтери показали вишиті строї з усіх регіонів України, щоб познайомити американців із глибокою, багатогранною і давньою українською культурою. Так вони вирішили розвінчувати міфи російської та радянської пропаганди.
Більше
Підписка
No media source currently available