“Голодомор тоді, геноцид зараз, справедливість коли?” – виставку з нагоди 90-ї річниці Голодомору відкрили у Вашингтоні.
Три українки у Кремнієвій долині створили онлайн-курси для українських ветеранів. На курсах навчають програмуванню та іншим спеціальностям, а також надають психологічну підтримку. Як це працює та що про таку підготовку думають самі військові розповість Христина Шевченко.
У Нью-Йорку пройшов один з найбільших та найвідоміших марафонів світу. Цьогоріч там бігли майже 50 тисяч учасників, у тому числі і з України. Лише Український біговий клуб Нью-Йорка представляли 65 спортсменів. Очолив українських марафонців - Роман Кашпур.
Родина з Маріуполя, яка місяць виживала під обстрілами й дивом вибралася з окупованого міста, наразі мешкає у США, займається волонтерством і долучається до акцій на підтримку України. Сім'я побувала в різних містах Америки, але понад усе мріє повернутися в рідне місто після звільнення.
Справа життя сестер Дерун в США, але родина в Україні. Анастасія та Віра відкрили у Вашингтоні українське кафе за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. У перші місяці черги з охочих підтримати бізнес та пожертвувати кошти для України вишуковувались біля закладу.
У Кремнієвій долині створили пекарню, аби забезпечити українок робочими місцями: переселенки з України випікають свіжу випічку для каліфорнійських ресторанів. Деталі в сюжеті Христини Шевченко.
Війна Росії сколихнула українців по всьому світу. За 12 тисяч кілометрів від Батьківщини, невелика група українських мешканців острівного штату Гаваї, не залишається осторонь подій в Україні де у багатьох залишаються рідні та друзі.
Українські ветерани взяли участь в одному з найвідоміших забігів світу – Марафоні морської піхоти США. Цієї неділі у Вашингтоні деякі з українських захисників, які втратили кінцівки на війні, здолали свою першу дистанцію на протезах.
У Кремнієвій долині українські волонтери, документалісти, журналісти, стартапери зібрались на осінній український фестиваль — фандрайзинг “Warm-up Ukraine”. На ньому виступило 15 спікерів з різних штатів США, України та Європи, а також провели благодійний аукціон.
Їхня справа життя в Америці, але родина в Україні. Сестри Дерун відкрили у Вашингтоні українське кафе за кілька тижнів до повномасштабної війни. м
Джордан Шевченко – старший син футболіста Андрія Шевченка. А ще студент Єльського університету, де почав вивчати українську мову та історію. З друзями він волонтерить в Українському домі й відповідає за збір коштів на допомогу Україні. З Джорданом зустрілися Ірина Соломко та Павло Терехов.
Більше
Підписка
No media source currently available