Історія однієї синагоги у Дрогобичі доводить: жодна війна не здатна знищити традицію і культуру.
На окупованих територіях Донецької та Луганської областей окупаційна влада знищила майже всю українську літературу. Натомість росіяни завезли 2,5 млн своїх книжок.
За підрахунками зооактивістів, через повномасштабне вторгнення Росії в Україні загинуло більше 10 млн. тварин. Через військові дії та підрив Каховського водосховища 80 видів опинилися на межі зникнення.
Фестиваль вдячності пройшов цього тижня у Лос-Анджелесі. Понад півтори тисячі волонтерів роздавали їжу, а місцеві мешканці підписували святкові листівки і створювали невеличкі подарунки для тих, кому пощастило менше цього святкового сезону.
У США відзначають День Подяки. У Нью-Йорку цього ранку відбувся традиційний, 97-мий щорічний парад. Понад 30 святкових платформ можна було побачити на Мангеттені цього ранку.
“Петриківський розпис дуже гнучкий, багатогранний”. В Каліфорнії живе художниця, яка вчить американців старовинному українському мистецтву.
У майстерні "Вільна нитка" жінок, що постраждали від війни, безкоштовно навчають вишивальній справі, і дають роботу. А волонтери зі США підтримують підприємство, роблять замовлення та продають вишиванки американцям.
Українські книжки все більше перекладають та видають за кордоном. Лише цього року низка американських видавництв готує до друку або вже видала романи багатьох сучасних українських письменників.
6 000$ зібрали волонтери на допомогу українським сиротам у містечку Колорадо Спрінгз під час благодійного концерту та показу української моди. Подію організували місцева громада та небайдужі американці. На події побували Світлана Пристинська та Олена Андрющенко.
“Голодомор тоді, геноцид зараз, справедливість коли?” – виставку з нагоди 90-ї річниці Голодомору відкрили у Вашингтоні.
Читання та несподівані костюми сімʼї держсекретаря Блінкена – як у Білому домі святкували Гелловін дивіться у відео.
Більше
Підписка
No media source currently available