Більше сотні нових книг волонтери зі США подарували маленькій бібліотеці в селі на Вінниччині, яка з першого дня війни стала місцевим осередком допомоги для ЗСУ.
Окупанти визнали "екстремістською" книгу американця, який допомагав досліджувати наслідки аварії на ЧАЕС. Ірина Шинкаренко та Ірина Матвійчук поспілкувалися з автором і дізнались, як він реагує на заборону своєї книги.
У школі українознавства у Брукліні влаштували святковий Вертеп.
Разом з американцями цьогоріч Різдво відзначає і українська громада у США.
Історичне українське Різдво – вперше за новоюліанським календарем, вперше – разом із західним світом. Як сприймають цю подію священики, вояки на фронті, пластуни та звичайні українці? Як новий календар вплине на століттями виплекану традицію?
Український “Щедрик” у поєднанні з афроамериканською музикою прозвучав на сцені Вашингтонського кафедрального собору Єпископальної церкви США.
Українські колядки та щедрівку зі всієї України прозвучали на провідній концертній сцені столиці США.
Український Щедрик пролунав на центральному вокзалі Нью-Йорка. Композицію виконав український нью-йоркський хор Молода Думка.
Одну з найбільш відомих будівель Нью-Йорка “Емпайр-Стейт-Білдінг” знову підсвітили кольорами українського прапора, а український Щедрик у виконанні дитячого хору Молода Думка лунав на знаковому для американців та туристів центральному вокзалі міста.
12 грудня 1949 року об 11:00 Голос Америки вперше зазвучав на увесь світ українською мовою. Це був голос першого очільника служби – Никифора Григоріїва. "В нього була мета в житті, і все, що він робив, було заради її досягнення – це була українська незалежність", – говорить онук Мирослав Григоріїв.
Святий Миколай завітав до українських дітей в школу ім. Ярослава Мудрого, що діє у столиці Королівства Бельгії Брюсселі.
Більше
Підписка
No media source currently available