Наскільки війни змінила це, чи іноземці й досі їдуть до України за поповненням у свої родини та які вимоги висувають зараз до сурогатних матерів і біологічних батьків, розбиралась Марія Прус.
Група американських пластичних хірургів вже кілька разів відвідувала Україну, де провела унікальні операції відновлення обличчя. Там вони познайомилися з молодими українськими хірургами, для яких організували обмін досвідом у Сполучених Штатах.
30 років тому балканські країни опинилися у вирі війни. Після розпаду Югославії, бажання кількох її колишніх частин проголосити автономію або незалежність викликало збройну агресію сербів.
Днями Гостомельський притулок для тварин у Київській області відзначив два роки з часу звільнення від російських сил. Зараз в притулку живе близько 700 тварин чимало з яких з окупованих територій, каже його власниця Марія Вронська.
Чи не кожна українська хірургиня принаймні раз чула, що нібито «жінці не місце в хірургії», пацієнти й колеги-чоловіки помилково сприймали їх за медсестер, а понад половина хірургинь зазнавали сексуальної об’єктивації чи домагань з боку колег.
В Україні відзначають день добровольця. 30-річний американець з Каліфорнії Вольфганг воює в Україні з літа 2022-го року. Він — колишній морський піхотинець США.
Цими днями в Лас-Вегасі відбуваються міжнародні спортивні змагання поранених військовослужбовців та ветеранів війни – United States Air Force Trials.
«Всі вікна були завішені, дитина на підлозі на матрацах із болем...». В Україні із початком повномасштабної війни сім'ї дітей із онкологією переживають подвійну боротьбу.
Стабілізаційний пункт – це місце, куди бойові медики евакуюють поранених із передової. Там постійно чергують лікарі. Їхнє завдання забезпечити такий стан бійця, в якому його можна транспортувати далі до лікарні.
Медик тактичної медицини Ричард приїхав на Донбас з Каліфорнії. У лютому 2023-го він приєднався до Другого інтернаціонального легіону. Його щоденне завдання - забирати поранених з лінії зіткнення та надавати їм першу догоспітальну допомогу.
Історія про 13-річного Максима Бровченка, хлопчика, який надихається космосом, малює картини, і написав книжку "Планета А" про людей з аутизмом. Талановитому хлопчику з особливостями – розладом аутистичного спектра – разом з мамою залишив окупований росіянами Бердянськ Запорізької області.
Більше
Підписка
No media source currently available