Солодощі, іграшки, пісні та казки допомагають українським психологам рятувати дітей від шоку після обстрілів. Цьогоріч багато маленьких українців пережили новий стрес від російських авіаударів у період зимових свят, зокрема шестирічний Марк із Харкова.
Через майже два роки після повномасштабного російського вторгнення, уряд України дозволив проводити процедуру переливання крові на полі бою у випадках, коли пораненого не можливо доставити до медичного пункту.
“Зараз я ходжу і вже трішки бігаю”, каже Яна Степаненко. Після одного року і двох місяців реабілітації у США, родина Степаненків повернулася в Україну. 12-річні Яна та Ярослав з мамою Наталією оселилися у Львові. З ними зустрілися кореспонденти Голосу Америки.
У прифронтових зонах в Україні працює чимало мобільних стоматологічних кабінетів. Один з них організували волонтери благодійного фонду «Центр спасіння життя». Подивитися як лікують зуби солдатам та місцевим у мобільній кабінет на Донеччині завітали Анна Костюченко та Павєл Суходольський.
Голос Америки стежив за історією родини Степаненків з минулого року, коли мама з донькою зазнали жахливих травм і ампутацій на другому місяці війни, після російського обстрілу вокзалу у Краматорську.
$ 5.8 млн — на таку суму фонд Підтримки українських лікарень відправив з США в Україну медичну гумдопомогу за майже 10 років. Туди входить все найнеобхідніше для порятунку та лікування українських військових та цивільних, які страждають у результаті російської війни в Україні з 2014 року.
Кудлата лапа з кігтями – замість лівої стопи. Це особливий протез офіцера Сил спеціальних операцій Миколи (позивний “Ведмежа”).
Вероніка Кулікова – дівчинка з Вугледара. На початку квітня 2022 уся її родина загинула у підвалі багатоповерхівки, де вони ховалися від обстрілів. 9-річну Вероніку доправили до Львова у важкому стані.
Більше
Підписка
No media source currently available