Клініка протезування у штаті Мериленд протезує українських військових. Бійців обирають з найскладнішими пораненнями. У цій самій лікарні свого часу протезували Таммі Дакворт. Ветеранка армії США в ході бойових дій втратила обидві ноги, однак не здалась та обралась до Сенату.
"Українець – це звучить так круто, як не звучало ніколи". Психолог Володимир Станчишин, автор книги «Емоційні гойдалки під час війни», пояснив, чому українці зберігають стійкість попри виклики війни і який шлях очікує на Україну після перемоги.
З собакою-обіймакою Хібукі українські діти переживають ракетні обстріли у бомбосховищах, вчаться передавати їй свій страх і стають спокійнішими. Іграшка потрапила в Україну завдяки американським благодійникам з фонду United Help Ukraine.
Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому американський лікар-ортопед українського походження Яків Градінар вирішив відкрити у Міннеаполісі неприбуткову організацію для українських пацієнтів.
З 24 лютого в Україні народилося понад 100 тисяч малюків. Для деяких першим, що вони побачили, була стеля бомбосховища, а першим звуком була сирена повітряної тривоги. Анна Чернікова відвідала пологовий будинок у Києві, який слугував ще й бомбосховищем для дітей та їхніх батьків.
Сім'я Степаненків вчиться заново ходити. 11 річна Яна Степаненко та її мама Наталія у квітні стали жертвами теракту російських військ на території Краматорського вокзалу.
Американські лікарі консультують українців по відеозв’язку. Терапевти, неврологи та ендокринологи зі США дають консультації у межах ініціативи "Телехелп Україна", яку започаткували студенти Стендфордського університету.
Більше
Підписка
No media source currently available