Через війну Росії Україна втратила сотні спортсменів. Тим не менш, команда зі ста сорока атлетів представляє Україну на Олімпіаді у Парижі. Цей майданчик вони використовують і для того, щоб розповідати світові про злочини Росії та українську боротьбу.
Як брейк-данс, вуличний танець 1970-80-х років, створений чорношкірими та латиноамериканськими дітьми в Бронксі, перетворився на глобальний феномен і завоював місце на літніх Олімпійських іграх 2024 року? Що означає для субкультури стати мейнстрімом?
Протягом місяців європейські уряди та США звинувачували Росію у здійсненні диверсійних атак на військову та цивільну інфраструктуру по всьому континенту. У квітні лондонська поліція заявила, що висунула звинувачення двом британцям у сприянні російській розвідці.
"Плакати воєнного часу" – книгу воєнних творів українських митців представили днями у Нью-Йорку.
Протягом вихідних у низці американських міст пройшли акції з нагоди других роковин трагедії в окупованій росіянами Оленівці.
Про Оленівку у Голлівуді – українські протестувальники вийшли на Алею зірок, щоб вшанувати роковини теракту Росії в Оленівці та нагадати американцям про російську війну проти України.
Памʼять загиблих українських військовополонених у теракті в Оленівці вшанували на акціях у великих містах США – від Нью-Йорку до Лос-Анджелеса.
В університетах США активніше вивчають українську мову. У Гарвардському університеті минулого навчального року була найбільша кількість студентів, які вирішили вивчати українську мову.
У Сполученому королівстві відбувся перший офіційний виступ колишнього головнокомандувача, а тепер посла України у Лондоні Валерія Залужного.
Тема Маріуполя, його облоги та долі людей, які її пережили, лунає з театральної сцени у Нью-Йорку. Американська режисерка українського походження Вірляна Ткач, представила мешканцям міста новий проєкт "Маріуполь. Щоденники війни та дерево життя".
За спецкласом із водного спорту стежив Юрій Солонець.
Більше
Підписка
No media source currently available