Традиційні писанки, більш модернові яйця-мотанки та живописні мальованки, розмальовані петриківським розписом – в Yale University провели перший майстер-клас українського писанкарства.
Силу та стійкість українських жінок показує у своїх фотороботах Олександра Марігодова. Вона почала випускати журнал для американців, на сторінках якого розповідає історії успішних українок, які започаткували бізнес в еміграції, у США.
Майже півмільйона українських переселенців, за різними програмами, прийняли Сполучені Штати з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Один з найнагальніших викликів для українців — це розібратися зі складною системою охорони здоров’я та знайти роботу за спеціальністю.
Книги з таборів переміщених осіб минулого століття до найсучасніших видань. Американські сім'ї з українським корінням, а також сім’я переселенців з Маріуполя часів нинішньої війни показали Голосу Америки сотні книг, за якими вчаться читати їхні діти.
“Я просто закохався в Україну”, – колишній американський військовий Карл Андерсон безкоштовно прийняв у власному житлі у Вашингтоні вже 11 українців під час війни.
Американські ветерани показали українським військовим, як вигляд має система підтримки ветеранів у США: провели екскурсію у Голлівудському пості 43 - приміщенні організації ветеранів “Американський легіон”.
У Денвері відбувся благодійний великодній ярмарок, який організували українці в Колорадо.
Вісім обраних українських модних брендів вперше взяли участь у тижні моди у Лос-Анджелесі. Спеціальний показ викликав великий інтерес серед місцевих експертів моди.
"Про це якось сказати – це смішно звучить, але це – наша реальність. Є багато чудових імен, чудових композиторів і не тільки композиторів, яких ми не знали”
“Коли я навіть уявляю, що я зараз буду грати Рахманінова, з цими російськими дзвонами, чи концерт Чайковського зі святкуванням у фіналі, то навіть якщо там є українські теми, то я все одно святкування уявляю святкування на честь анексії українських територій”
Наскільки українська діаспора та американці були дотичні до розвалу Радянського Союзу і як ставилися до ідеї української незалежності за океаном – Ганна Твердохліб розпитала автора резолюції Конгресу про підтримку ідеї незалежності Ореста Дейчаківського та історика Олександра Зінченка.
Більше
Підписка
No media source currently available