Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК», що був заснований в Києві, зазнав змін після 2014-го року. А цього року, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, взагалі пройшов за кордоном - у Лос-Анджелесі.
Інтервʼю з українським казкарем Сашком Лірником про те, що робить автор улюблених дитячих казок під час війни.
Апартаменти Моцарта у Зальцбурзі вперше відкрили свої двері для українських митців, а його особисті інструменти використали для запису відеоконцерту, мета якого – збір коштів на відновлення харківського університету мистецтв.
У четвер Нью-Йорк зустрічав оваціями Український оркестр свободи - концерт українських музикантів відбувся в межах світового турне.
Українські діти виступили у спектаклі «Мама по Скайпу» у бруклінському театрі Irondale в Нью-Йорку. Його прем’єра в Україні відбулася в одному з бомбосховищ Львова навесні цього року.
Вимушені переселенці з України у різних куточках світу зіштовхнулися з проблемою: знайти книжки українською – дуже важко. Зокрема, у бібліотеках США літератури українською теж практично не буває.
Український медіа-ринок переживає складні часи. Через скорочення рекламних надходжень та порушення мережі поширення телеканали та друковані ЗМІ припиняють свою діяльність.
Понад десять тисяч глядачів зібралося у Кракові минулими вихідними, щоб подивитися благодійний тенісний матч, на якому зібрали понад 420 тисяч євро на допомогу Україні. Подію відвідали і кілька українських спортивних зірок, зокрема футбольна легенда Андрій Шевченко та тенісистка Еліна Світоліна.
Всесвітній кіномарафон українського кіно CinemAid стартував у Нью-Йорку. Представлено 11 повнометражних фільмів, більшість - про події, пов’язані з історією України. Зібрані кошти перерахують на підтримку української кіноіндустрії і лікування поранених воїнів- кінематографістів.
Більше
Підписка
No media source currently available