Спеціальні потреби

США: У КНДР необхідний прорив «інформаційної блокади»


Посланець США з прав людини у Північній Кореї заявив, що Вашингтон намагається знести «інформаційну блокаду», яка надає офіційному Пхеньяну можливість приховувати порушення прав людини в країні, і позбавляти своїх громадян інформації про зовнішній світ.

Роберт Кінґ заявив, що покінчення з медіа-ізоляцією у цій комуністичній країні є «ключем до запровадження там позитивних змін».

Виступаючи на форумі у Сеулі у четвер, Кінґ сказав, що уряд США надалі транслюватиме новини та іншу інформацію до Північної Кореї, яка, по суті, не має доступу до Інтернету та різко обмежує користування мобільними телефонами.

Кінґ заявив, що Північна Корея залишається «найбільш крайнім прикладом самоізоляції» і, що урядовий контроль над потоком інформації є однією з причин чому міжнародна громадськість не вдається до більш різкої критики дій Пхеньяна.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Розсилка

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG