Спеціальні потреби

Ситуація на Курщині не змінила позицію США щодо далекобійних ударів вглиб Росії. Брифінг Пентагону


Заступниця речника Пентагона Сабріна Сінгх
Заступниця речника Пентагона Сабріна Сінгх

США не змінили своєї позиції щодо дозволу на використання західної зброї для далекобійних ударів всередині Росії. Про це під час брифінгу заявила заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх, відповідаючи на питання кореспондента Голосу Америки Остапа Яриша, чи розглядають США дати такий дозвіл, щоб наростити темп протягом Курської операції.

"Ми надали їм (українцям – ред. ГА) можливості, і працювали з українцями над встановленням цих параметрів. І вони не змінилися", - сказала Сінгх.

Підписуйтесь на Голос Америки Українською у WhatsApp, Viber і Telegram!

Найкращий спосіб для українських військових бути ефективними на полі бою – об’єднати можливості, надані різними партнерами, додала вона.

"Ви повинні пам’ятати, це не тільки Сполучені Штати, це коаліція країн, які об’єднуються, надаючи зброю, засоби та підтримку Україні. Ми вважаємо, що найкращий спосіб, за допомогою якого вони можуть бути ефективними на полі бою, — це об’єднати ці можливості разом і продовжувати відкидати російські сили, щоб повернути свою суверенну територію. Це не обов’язково станеться, завдаючи дальніх глибоких ударів усередині Росії", - заявила Сінгх.

Представниця Пентагону разом з тим зазначила, що США продовжують зважати на можливість ескалації з боку росіян, попри те, що серйозної відповіді РФ на вторгнення українців на російську територію не було.

"Звісно, ми стурбовані ескалацією. Те, що Росія не відповіла на щось, не означає, що вона не зможе чи не відповість у майбутньому. І це те, що адміністрація завжди зважує", - заявила вона.

Сабріна Сінгх повідомила про телефонну розмову міністра оборони Ллойда Остіна з міністром оборони України Рустемом Умєровим, де вони обговорили пріоритетні зусилля у сфері безпеки та поточні операції України.

"Міністр Остін і міністр Умєров також обговорили потужну підтримку з боку союзників і партнерів у допомозі задовольнити нагальні військові потреби України. Міністр Умєров надав оновлену інформацію про динаміку бойових дій, а також про вплив нападів Росії на Україну, які тривають", - сказала вона.

Представниця Пентагона також повідомила, що США мають інформацію про перенаправлення до району Курська деяких російських підрозділів. За її словами, США намагається з’ясувати в українського керівництва цілі курської операції та продовжують моніторити цю ситуацію.

"Ми все ще намагаємося дізнатися більше про це. Ми все ще намагаємося дізнатися більше про їхні цілі. Тож я не збираюся вдаватися в те, що вони (Остін та Умєров – ред. ГА) обговорювали під час телефонної розмови. Я можу сказати вам, що ми підтримуємо, а це те, що Україна продовжує захищатися. І тому ви бачили, як ми надаємо пакети з тією швидкістю та послідовністю. І це зобов’язання не змінилося, і Президент ясно дав зрозуміти, що ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", - сказала Сінгх.

Разом з тим Сінгх під час брифінгу відкинула припущення журналіста, що необізнаність США заздалегідь про операцію в Курську є недопрацюванням американської розвідки.

Разом з тим, експерти зауважують, що українська розвідка та зброя від США забезпечили успішний наступ України на Курщині. Деякі аналітики, як повідомляє Голос Америки, вважають, що українці могли б просуватися ще швидше, якби Вашингтон дозволив ЗСУ використовувати на свій розсуд найдосконалішу американську зброю, яка є в їхньому розпорядженні.

Дивіться також:

Час-Time. Білий дім: РФ перенаправляє підрозділи в регіон Курська
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:59 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Розсилка

Відео - найголовніше

Останній “Рамштайн” за адміністрації Джо Байдена. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG