Спеціальні потреби

Колишні чиновники США закликають збільшити військову допомогу Україні


Про це у статті екс-директора ЦРУ Дейвіда Петреуса і колишнього посла США в Україні та Узбекистані Джона Гербста, опублікованій в газеті Wall Street Journal.

Екс-директор Центрального розвідувального управління і колишній високопоставлений американський дипломат закликали США збільшити військову допомогу Україні, мотивуючи це тим, що відносний спокій, який виник на сході країни, є лише тактичною хитрістю російського президента Володимира Путіна.

«Хоча він знизив масштаби відкритої російської агресії, за ознаками, це тимчасова тактика, спрямована на те, щоб домогтися зняття санкцій, незважаючи на розширення російського військового втручання в Сирії», - йдеться в статті екс-директора ЦРУ, генерала Армії США у відставці Дейвіда Петреуса і колишнього посла США в Україні та Узбекистані Джона Гербста, опублікованій в газеті The Wall Street Journal.

Автори статті відзначають, що Україна створила потужну лінію оборони, що йде від портового міста Маріуполя на північ, і для того, щоб пробити позиції української армії, будуть потрібні багатотисячні війська, оснащені важкою зброєю.

«При правильному вливанню оборонної зброї Захід може зробити таку операцію значно витратною для Кремля», - вказують вони.

З точки зору Петреуса і Гербста, Україна вкрай потребує портативних протитанкових комплексів, щоб компенсувати серйозну перевагу Москви в бронетехніці, а також додаткових протибатарейних радарів для встановлення місцезнаходження артилерії і ракетних систем сепаратистів.

Адміністрація Барака Обами доставила дві такі радарні системи, відзначають автори, але необхідно відправити більше, і «і їх радіус дії повинен доходити до російських прикордонних територій, оскільки Москва запускає ракети по українських військах зі своєї території».

Україна також виграє від сучасних безпілотників і захищених систем зв'язку і управління, зазначають автори.

Закон про асигнування на національну оборону на 2016 рік, підписаний президентом Бараком Обамою, передбачає виділення Києву військової допомоги в обсязі 300 мільйонів доларів, включаючи 50 мільйонів на летальну оборонну зброю.

«Сполученим Штатам пора поставити техніку, необхідну для того, щоб допомогти Україні забезпечити свою безпеку і таким чином захистити американські і трансатлантичні інтереси, які опинилися під загрозою», - пишуть Дейвід Петреус і Джон Гербст у статті в газеті The Wall Street Journal.

Дивіться також: В Україні роздратовані владою, триває політична криза - ЗМІ США

В Україні роздратовані владою, триває політична криза - ЗМІ США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Розсилка

Відео - найголовніше

Українка запатентувала у США навчальну програму. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:46 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG