В той самий час Чак Гейґел, якого Обама бачить міністром Оборони був командиром загону піхотинців, а нинішній голова Держдепу США був лейтенантом ВМФ.
Чимало ветеранів війни у В’єтнамі вважають, що у тій війні не було необхідності. Варр каже, той досвід буде впливати на політичні рішення Керрі та Гейґела.
Критики вказують, що погляди висуванців президента дублюють бачення президента Обами, а значить всередині президентської команди не буде дискусії, без якої годі очікувати ефективної роботи
Колишні ветерани очікують, що Керрі та Гейґел будуть обережно ставитись до питань війни та миру.
Натомість критики вказують, що погляди висуванців президента дублюють бачення президента Обами, а значить всередині президентської команди не буде дискусії, без якої годі очікувати ефективної роботи.
"Мене непокоять однодумці, які рішуче крокують вперед, не розуміючи, що їх світогляд відсікає частину реальності, вони не помічають те, що йому не відповідає", - говорить Джеймс Карафано з Heritage Foundation.
Натомість аналітик Ентоні Кордесман, який працював у Міноборони США, каже – погляди Керрі та Гейґела сформовані не війною у В’єтнамі, а конфліктами на Балканах, в Іраку та Афганістані.
"Жодної філософської миролюбності не буде. Буде холодний військовий аналіз ризиків. На це здатен і президент, і Керрі, і Гейґел", - зауважує аналітик.
Вже незабаром ми знатимемо, який з прогнозів був вірним.