Волонтери та перехожі у Києві розповіли, як на них психологічно впливають постійні атаки, до чого спонукають, і чи розраховують вони на допомогу Заходу.
Хмельничанка Алла Учик – народна майстриня України. Її вироби з японського бісеру здобули сотні перемог на різних конкурсах. З початку повномасштабної війни Алла Учик віддала на благодійні аукціони понад 200 прикрас, а всі гроші спрямовує на допомогу ЗСУ.
Понад тисячу доларів кожного тижня - приблизно стільки художниця-аматорка Ірина заробляє на своїх роботах, зокрема ялинкових прикрасах. Усі вторговані кошти жінка передає на допомогу Україні. Як створюються зимові декорації - дивіться у відео.
Більше сотні нових книг волонтери зі США подарували маленькій бібліотеці в селі на Вінниччині, яка з першого дня війни стала місцевим осередком допомоги для ЗСУ.
Окупанти визнали "екстремістською" книгу американця, який допомагав досліджувати наслідки аварії на ЧАЕС. Ірина Шинкаренко та Ірина Матвійчук поспілкувалися з автором і дізнались, як він реагує на заборону своєї книги.
У школі українознавства у Брукліні влаштували святковий Вертеп.
Разом з американцями цьогоріч Різдво відзначає і українська громада у США.
Історичне українське Різдво – вперше за новоюліанським календарем, вперше – разом із західним світом. Як сприймають цю подію священики, вояки на фронті, пластуни та звичайні українці? Як новий календар вплине на століттями виплекану традицію?
Український “Щедрик” у поєднанні з афроамериканською музикою прозвучав на сцені Вашингтонського кафедрального собору Єпископальної церкви США.
Українські колядки та щедрівку зі всієї України прозвучали на провідній концертній сцені столиці США.
Український Щедрик пролунав на центральному вокзалі Нью-Йорка. Композицію виконав український нью-йоркський хор Молода Думка.
Більше
Підписка
No media source currently available