Спеціальні потреби

У Нью-Йорк відправляють тисячу додаткових військових на допомогу у боротьбі з COVID-19


Судно-шпиталь військового флоту США "Комфорт" базується у Нью-Йорку, на Манхеттені
Судно-шпиталь військового флоту США "Комфорт" базується у Нью-Йорку, на Манхеттені

Тисячу додаткових військових уряд США відправляє у Нью-Йорк для допомоги у боротьбі з коронавірусом, - про це на брифінгу у суботу заявив президент Дональд Трамп.

“За моїм указом 1000 військових відправляються в м.Нью-Йорк, щоб допомогти там, де їх потребують найбільше. Це найгарячіше місце з усіх”, - сказав президент США.

Це буде один з найважчих тижнів. На жаль, буде багато померлих.
Президент США Дональд Трамп

У п'ятницю міністр оборони США Марк Еспер підтвердив, що Пентагон розглядає можливість лікування пацієнтів з коронавірусом на борту корабля-шпиталю американського флоту, що базується у Нью-Йорку.

Наразі на судно приймають пацієнтів без симптомів, їм вимірюють температуру, опитують щодо симптомів, тестують на COVID-19 і поміщають в ізоляцію.

Якщо тест на коронавірус підтвердився, цих пацієнтів переміщають із судна у приміщення Javits center - це великий виставковий центр, єдине у Нью-Йорку місце, де лікують хворих на коронавірус.

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо написав на Твітері:

“Я б хотів пообіцяти мешканцям Нью-Йорка, що це незабаром закінчиться. Я не можу. Ось, що я можу пообіцяти. Я продовжуватиму повідомляти вам факти, і рішення ухвалюватиму на основі науки та зібраної інформації. Нью-Йоркці заслуговують на це".


Губернатор Куомо повідомив, що за останню добу кількість хворих на коронавірус у штаті зросла на 10 841 особу, це найбільше зростання за добу за весь період спалаху.

За словами президента Трампа, наступного тижня у США очікується великий показник смертності від коронавірусу.

“Це буде один з найважчих тижнів. На жаль, буде багато померлих. Але смертей буде значно менше, ніж могло б трапитись, якби не було зроблено цього всього”, - заявив Дональд Трамп.

Кількість хворих у США наразі перевищила 300 тисяч людей.

Дивіться також: Каліфорнія визнала заповідником маєток першого українського політичного біженця Агапія Гончаренка. ВІКНО В АМЕРИКУ

Вікно в Америку. Як крихітна Чихуахуа врятувала велетня
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:00 0:00

  • 16x9 Image

    Ірина Матвійчук

    Журналістка, репортерка, редакторка вебсайту. Цікавлюсь соціальними темами та історією. Для потенційних сюжетів завжди шукаю захопливі історії про українців у США, маловідомі сторінки історії, про неймовірні долі людей та бізнесів. Приєдналася до команди Української служби Голосу Америки у 2014 році. Перед тим працювала в журналі National Geographic та на "Радіо Свобода". Люблю читати книжки, створила у США книжковий клуб Books-R-Us Ukrainian. Із задоволенням подорожую в країни/регіони, які є непопулярними для туристів. Одружена, маю доньку.  

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG