Україна в документі згадується в контексті викрадень двох журналістів на Донбасі
За даними організації «Репортери без кордонів», в 2017 році в світі було вбито 65 журналістів, що є найменшим показником за 14 років.
Серед загиблих 55 - чоловіків, 10 - жінок. Майже половина з цих журналістів загинули в країнах, де немає збройних конфліктів.
Згідно з інформацією, опублікованою цією неурядовою організацією у вівторок, 60 відсотків загиблих журналістів були вбиті навмисно.
«Репортери без кордонів» пояснюють зниження кількості вбивств тим, що журналісти залишають країни, «які стали занадто небезпечними».
Найнебезпечнішою для журналістів країною була Сирія - тут було вбито 12 людей. На другому місці Мексика, де загинули 11 журналістів. Відтак названі: Афганістан, Ірак та Філіппіни/
Україна в документі згадується в контексті викрадень двох журналістів на Донбасі.
Саме йдеться про журналіста низки українських ЗМІ Станіслава Асєєва та блогера Едуарда Неделяєва.
За даними авторів звіту, в усьому світі викрадено 54 журналістів. Більшість викрадень відбулася в Сирії, Ємені та Іраку. Серед викрадених одна жінка, решта - чоловіки.
У зв'язку з журналістською діяльністю 326 працівників ЗМІ станом на кінець 2017-го перебувають за ґратами. При цьому майже половина з них опинилася у в'язницях п'яти країн: Китаю, Туреччини, Сирії, Ірану та В'єтнаму.
Дивіться також: Трамп оголосив нову стратегію з національної безпеки