Спеціальні потреби

ДіКапріо, Ричард Бренсон, Джеред Лето та Ал Гор протестували у Вашингтоні


Леонардо ДіКапріо, Ричард Бренсон, Джеред Лето та Ал Гор взяли участь в екологічному марші протесту у Вашингтоні.

Голлівудський актор Леонардо ДіКапріо був помічений серед учасників «Народного кліматичного маршу», приуроченого до 100-го дня Дональда Трампа на посаді. На аматорському відео, розміщеному на YouTube, актора можна побачити у капелюху та сонячних окулярах із табличкою «Зміна клімату - реальна», а поруч з ним – одного з лідерів корінного населення Америки.

Раніше на своїй сторінці в Твіттері ДіКапріо написав «пишаюся можливістю приєднатися до лідерів корінного населення та місцевих мешканців у боротьбі за кліматичну справедливість. Приєднуйтеся до мене на їхню підтримку», розмістив хештег маршу та фотографію індіанців.

У протесті у Вашингтоні також взяли участь актор Джеред Лето, британський бізнесмен та філантроп Ричард Бренсон та колишній кандидат в президенти Ал Гор.

"Настав час змінити зміну клімату. Приєднуйтесь до "Народного кліматичного маршу" сьогодні", - твітував Джеред Лето.

​"Я іду на марш, щоб захистити право ожного на здорове майбутнє. Чому йдете ви?" - запитав Ричард Бренсон на своїй сторінці у Фейсбуці.

Ал Гор у Твіттері подякував всім, хто приєднався до маршу.

Тисячі екологічних активістів та тих, кому не байдужий стан довкілля, пройшли маршем у суботу у Вашингтоні та ще в близько 300-х американських міст, намагаючись привернути увагу до проблеми зміни клімату.

В якості посла миру ООН останні два роки я їздив по всьому світу і документував, як ця криза змінює природний баланс на нашій планеті.
Леонардо ДіКапріо

Леонардо ДіКапріо є Послом миру ООН та активно виступає з питань охорони природи, піднявши цю тему навіть під час вручення йому Оскара за роль у фільмі «Вцілілий».

Звернувся ДіКапріо і до учасників підписання Паризької угоди про зміну клімату у Нью-Йорку 22 квітня 2016-го року.

«В якості посла миру ООН останні два роки я їздив по всьому світу і документував, як ця криза змінює природний баланс на нашій планеті. Я бачив міста, такі як Пекін, які задихаються від промислового забруднення, старовинну тайгу в Канаді, яку вирубали начисто, і тропічні ліси в Індонезії, які перетворилися на попіл. Я зустрів фермера в Індії, врожай якого був змитий через повені історичного масштабу. В Америці я став свідком унікальної довготермінової посухи в Каліфорнії, підняття рівня моря і повеней в Майями. У Гренландії і в Арктиці, на мій превеликий подив, я побачив стародавні льодовики, які танули набагато швидше, ніж прогнозували вчені. Все, що я побачив і дізнався під час своєї подорожі, викликало в мене почуття жаху», - сказав він.

Підписання проходило в залі засідань ООН і тривало кілька годин, оскільки в ній участь взяли лідери та представники 177 країн світу. Від України, за дорученням Президента, підпис поставив постійний представник України в цій організації Володимир Єльченко. У неділю, 30 квітня, президент Дональд Трамп пообіцяв протягом двох тижнів оприлюднити нову «велику ініціативу», пов’язану з цією угодою.

Дивіться також: 31 рік після катастрофи: Перша черга грандіозної сонячної станції в Чорнобилі скоро дасть струм.

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Головна виконавча редакторка Української служби Голосу Америки, журналістка. Висвітлюю політику, відносини України-США, соціальні питання, але найбільш люблю розповісти гарну людську історію. Роблю включення із місця подій, записую інтерв’ю, пишу аналітичні статті, запускаю нові проєкти. Авторка двох книг та двох документальних фільмів. 

Розсилка

Відео - найголовніше

Трамп: Данія має відмовитись від Гренландії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:33 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG