«Китайським Чорнобилем» назвав інформаційну політику Пекіну щодо коронавірусу Радник з нацбезпеки США
Високий посадовець Білого дому порівняв відповідь Китаю на спалах коронавірусу з прихованням радянським керівництвом інформації про аварію на Чорнобильській атомній станції 1986 року.
Радник з нацбезпеки США Роберт О’Браєн в ефірі програми НБС «Зустріч з пресою» сказав, що Пекін знав, що відбувалося з вірусом, який пішов з Уханю, ще у листопаді, але брехав Всесвітній організації охорони здоров’я та не допустив експертів з-за кордону до цієї інформації.
Як працює метрополітен у Вашингтоні та Нью-Йорку за часів карантину
США розроблять вакцину проти коронавірусу першими та поділяться з рештою світу – Радник з питань нацбезпеки
США стануть першою країною, яка знайде вакцину проти коронавірусу, заявив у неділю в ефірі програми телеканалу NBC«Зустріч з пресою» Радник питань національної безпеки США Роберт О’Браєн.
«Ми отримаємо вакцину першими. Ми робимо величезну роботу у розробці ліків та вакцини, і щойно ми їх отримаємо, ми поділимось зі всіма не лише в Америці, але і з усім світом»,– заявив посадовець. О’Браєн каже, що США рухаються швидко, використовуючи американські інновації для того, щоб розробити ліки та вакцину проти COVID-19: «Ми зупинимо спроби Китаю зламати комп’ютерні системи наших університетів, щоб вкрасти цю інформацію. Ми отримаємо вакцину та дамо її усьому світу», – сказав він в ефірі НБС.
Використання лише ремдезивіру не достатньо для лікування коронавірусу – наукове дослідження
Попередні дослідження вказують на те, що ремдезивір сам по собі не виліковує пацієнтів з тяжкою формою коронавірусу. Дослідження було проведено під керівництвом команди науковців Національного Інституту алергії та інфекційних захворювань.
Дані, оприлюднені виданням New England Journal of Medicine показали, що ремдезивір зменшив кількість днів, коли пацієнти мали тяжкі симптоми, втім використання препарату не мало великого впливу на рівень смертності.