Скидаючи бомби на територію, яка перебуває у дуже складній ситуації, ми нічого не вирішимоМітингувальниця під Білим домом
У п’ятницю США оприлюднили звіт розвідки про те, що під час хімічної атаки 21 серпня загинуло майже півтори тисячі людей, серед них – 426 дітей. Уряд Асада звинувачення у використанні хімічної зброї відкидає, складаючи провину на опозицію. Аналітик з питань зовнішньої політики Джефрі Прайс каже, що докази того, що саме уряд Асада використав хімічну зброю є досить вагомими.
Конгрес США повертається з канікул 9 вересня
Опитування громадської думки вказують на те, що більшість американців проти військового втручання США у Сирію, побоюючись сценарію іракської війни, коли Америка протягом багатьох років перебувала у стані війни через помилкове припущення про наявність у Саддама Гусейна зброї масового ураження.
Цієї суботи біля Білого Дому відбулась акція, де були чутні голоси як за, так і проти військового втручання у Сирію. Противники нападу на Сирію наполягали, що натомість США мають зосередитись на внутрішньо національних проблемах, а крім того, вважають вони, повітряні напади на Сирію лише призведуть до поглиблення у країні громадянської війни.
"Там і так відбувається тотальний кошмар, а якщо скидати на це бомби чи навіть ввести заборонену для польотів зону над Сирією, яка у разі порушення просто призведе до катастрофи – все це не відповідь. Скидаючи бомби на територію, яка перебуває у дуже складній ситуації, ми нічого не вирішимо. Це лише все ускладнить", - каже мітингувальниця Лейсі Маколі.
Конгрес США повертається з канікул 9 вересня, а це означає, що рішення про військове втручання у Сирію, позитивне чи негативне, буде прийнято не раніше, ніж за десять днів.