"Люди мають інформацію. Тож дзвоніть на гарячі лінії – нам зараз необхідно знати про все важливе якнайшвидше", - повідомив Девал Патрік журналістам.
За останніми даними, не підтвердились заяви, що на прилеглих до місця вибуху вулицях було знайдено до 3 пристроїв, які не спрацювали.
"Після вибухів люди у паніці тікали, кидаючи свої сумки та особисті речі. Кожен з цих об’єктів розглядається саперами як потенційний вибуховий пристрій. На даний час інших бомб не знайдено", - заявив Едвард Девіс, комісар поліції Бостона.
У Нью-Йорку, Вашингтоні та інших великих містах США запроваджено посилені заходи безпеки. Ще вчора було закрито доступ туристів до площі перед Білим Домом. На зупинках метро у Вашингтоні чергують озброєні поліцейські
"Поліція Бостона, пожежники, члени національної гвардії та прості громадяни героїчно прийшли на допомогу і досі працюють на місці. Це нагадування про те, скільки людей щодня жертвують собою заради нашої безпеки. Ми вдячні всім, хто прийшов на допомогу жертвам трагедії", - заявив Барак Обама.
З огляду на теракт у Бостоні, організатори лондонського марафону повідомили про посилення заходів безпеки під час змагань, які мають відбутись у неділю.
"Ми працюємо із одними з кращих, якщо не з кращими спеціалістами з безпеки. І переконаний, що ми здатні забезпечити безпеку події настільки, наскільки це можливо", - висловив сподівання міністр спорту Великобританії Хаг Робертсон.
Між тим, за останньою інформацією, поліція розглядає версію, що організатором вибухів міг бути терорист-одинак, не пов’язаний із екстремістськими організаціями. У найближчий час у Білому Домі пройде нарада очільників уряду з приводу вибухів у Бостоні.